ŞİMDİ “SENİN” ZAMANIN – ONLİNE WORKSHOP

Muazzam bir içerikle yepyeni bir workshopa başlıyoruz, 25 Temmuz’da 🥰

Tam 8 hafta birlikteyiz (hatta bayram haftası da araya girdiği için 9 hafta, bayram haftası benden hediye, yani 8 + 1 hafta ☺️)

Yıllardır gözlemlediğim, yüzlerce insanda şahit olduğum ortak bir nokta var. Ruhumuzun “açlık” çektiği bize özel bir şey var, ve ne zamanki onun farkına varıp, o noktayı kendimiz doyuruyoruz, işte o an itibariyle KENDİMİZ için yaşamaya başlıyoruz. Aksi takdirde, başkalarının doğrularıyla, başkaları için yaşamış oluyoruz. İşte bu workshop da tam da bunun için doğdu. İçeriği tamamen buna özel, elle tutulur egzersiz ve pratiklerle desteklenen, ruhunuzun en çok neyi deneyimlemek istediğini bulmak ve o yönde doyurmak için.

Daha önce de dediğim gibi, bir insan 2 kere doğar, biri fiziksel, biri ruhsal. Dünyaya geldiğimiz an fiziksel olarak doğuyoruz her birimiz. Ruhsal doğum ise, herkesin gerçekleştiremediği, bu nedenle de hayattan gerçekten “TATMİN” olmadan yaşadığı bir doğum olayı. Ruhsal doğuma hazırsan, bu hayattaki “SENİN” gerçek amacını bulmayı seçiyorsan, ve önceliğe kendini alıp, “KENDİ” hayatını yaşamaya varsan, sen de katıl aramıza.

Bireysel çalışmalarımın hepsinde olduğu gibi bu çalışma da “ONLINE”. Özgürlük benim temam çünkü, mekan özgürlüğü de bunlardan biri.

Haftada bir kez, zoom adında online seminer ortamında canlı olarak buluşuyoruz, kameralarımız da açık oluyor, mekan sınırsızlığıyla bir arada gibi oluyoruz.

Telefon, tablet ya da bilgisayardan bağlanma özgürlüğü var.

Ödevler, egzersizler, pratiklerle süreci destekliyoruz.

Günlük egzersizler ve paylaşımlar için gizli Facebook grubumuz oluyor.

Her bir katılımcı benim için çok ÖNEMLİ, bu nedenle her workshop/eğitim gruplarımda da olduğu gibi, katılımcı sayısı belli bir sayıyla sınırlı olacak yine.

Kocaman sevgilerimle, hayattan gerçekten tatmin olarak yaşamayı seçenlerle görüşmek üzere,

📆 Başlangıç 25 Temmuz – 9 Hafta ( 8 + 1 Hafta)

21:00-23:00

📱Facebook gizli grupta egzersizler

📝Drive’da yazılı ödevler

🎈Tüm workshopun ücreti 1000-TL

💌Kayıt için DM ya da burcu@burcukorkut.com

🌈Ödemeyi havale/EFT ya da kredi kartıyla yapabilirsiniz, kredi kartına taksit imkanı da bulunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir