HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRENLER

Daha henüz çocukken kendi gerçekliğini oluşturduğunun farkına varan biri vardı. Ve hayallerini gerçekleştirmeye çok aşıktı, her bir hayalini gerçeklik olarak yaşamaya başladığında, kendi gücüne daha da çok uyanıyor, yaşadığı hayata daha çok aşık oluyordu.

İlk uyanışını istediği liseye başladığı gün yaşadı ve ondan sonra gerçekleşen hayallerinin sayısı o kadar çoktu ki, belki yüzlerce, hatta binlerce.

Hayalini kurduğu ilişkinin içinde buldu kendini, hem de çok daha ötesini yaşarken. Tam da hayalindeki gibi bir adamdı, yaşına, boyuna posuna, göz rengine, huyuna suyuna kadar. Oğlu olacağını biliyordu, adını daha kendisi 16 yaşındayken belirlemişti. Tam da hayallerindeki gibi bir oğlu oldu.

Misafirliğe gittikleri bir gün, burdan, bunun gibi bir siteden evimiz olsa dediklerinden çok kısa bir süre sonra, tam da karşı daire onların oldu. Hatta şartlar hiç alamayacaklarını gösterirken. O biliyordu, çünkü çocukluğundan beri çok iyi öğrenmişti.

Şimdilerde bunun nasıl yapıldığını, hayallerin nasıl gerçeklik olarak yaşanabileceğini öğretiyor. Ve buna hazır olan kişiler de hayalleriyle kolaylıkla buluşmayı deneyimliyorlar.

Günlük olaylardan büyük hayallere kadar, her hayal gerçek olabilir. Çünkü gerçekliğimizi biz oluşturuyoruz. Ve çocukluğunda bu gerçekliğe uyanan kişi de anladığınız gibi benim 🙂

Sen de hayallerini gerçeklik olarak yaşamaya hazırsan, konuları, egzersizleri, ödevleri tamamen fiziksel gerçeklik oluşturmaya dayanan 8 haftalık online eğitim 10.10.2019 saat 21:00’de başlıyor. 

Hayallerini, isteklerini, gerçeklik olarak yaşamayı seçen harika kişilerle buluşacağımızı çok iyi biliyorum.

Sen de onlardan biriysen görüşmek üzere,

Kocaman sevgilerimle,

📆 Başlangıç 10 Ekim 2019 (8 Hafta)

📆 10-17-24-31 Ekim, 7-14-21-28 Kasım

21:00-23:30

📱Facebook gizli grupta egzersizler

📝Drive’da yazılı ödevler

🎈Tüm eğitimin ücreti 1000-TL

💌Kayıt için DM ya da burcu@burcukorkut.com

🌈Ödemeyi havale/EFT ya da kredi kartıyla yapabilirsiniz, kredi kartına taksit imkanı da bulunuyor

🌈 Havale/EFT ile ödeme yapabilmek adına IBAN bilgisi için iletişim formundan e-posta gönderebilir, kredi kartı ile ödemeyi aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir