ŞİMDİ SENİN ZAMANIN

‘Şimdi BENİM Zamanın’ demeye hazır olanlar, yaklaşın, sizin zamanınız başlıyor.

Yıllarca üst üste giydiğin başkalarının gömleklerini farketmeye, çıkarmaya, GERÇEK kendine ulaşmaya, ruhunun çağrısını duymaya hazırsan, bu eğitim grubu senin için.

Bu öyle bir şey ki, gerçek içsel huzuru beraberinde getiriyor. Belki de şimdiye kadar hiç duymadığın içsel rehberliğinin sesini duymaya başlıyorsun. Ya da sesini daha da açmaya. Ruhunu hissetmeye başladığında hayat bambaşka bir şekil alıyor.

Toprak yollarda taşlara çarparak yol almak yerine, ana yolda, su gibi akarak hayat yolculuğunu yapıyorsun.

Bilet kontrollerinin farkına varıp, nasıl kolaylıkla bunlardan geçerek istediğin yolda devam edebileceğini öğreniyorsun.

Enerji kapılarını açıp-kapatmak ne demek, aslında yaşadığımız gerçeklikte ve ilişkilerimizde ne kadar önemli, bu nasıl yapılır deneyimleyerek kendi gücünü daha çok farkediyorsun.

Bunlar ve çok dahasınını öğrenmeye, deneyimlemeye hazırsan 11.11.2019’daki eğitim grubu senin için. Tamamı online ve 8 hafta olan bu eğitim tüm konuları, egzersizleri, ödevleri gerçek kendine ulaşman, ruhunun çağrısını duyabilmen, içsel huzuru hissedebilmen için tasarlandı.

Gerçekten kendine değer vermeyi seçenlere buluşmak üzere,

Kocaman sevgilerimle,

📆 Başlangıç 11 Kasım 2019 (8 Hafta)

📆 11-18-25 Kasım, 2-9-16-23-30 Aralık

21:00-23:30

📱Facebook gizli grupta egzersizler

📝Drive’da yazılı ödevler

🎈Tüm eğitimin ücreti 1000-TL

💌Kayıt için DM ya da burcu@burcukorkut.com

🌈Ödemeyi havale/EFT ya da kredi kartıyla yapabilirsiniz, kredi kartına taksit imkanı da bulunuyor

🌈 Havale/EFT ile ödeme yapabilmek adına IBAN bilgisi için iletişim formundan e-posta gönderebilir, kredi kartı ile ödemeyi aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir