Kendi Markanı Yarat (Markalaşma Eğitim Programı-1.Yıl)

“Evrenin sırlarını anlamak istiyorsanız enerji, frekans ve titreşim olarak düşünün” der Nikola Tesla. Değişmez evrensel yasalar içinde yaşıyoruz, dünyadaki hayatımızı deneyimlerken. Tarih boyunca bu yasaların farkında olan ve onlarla uyumlu şekilde yaşayan kişiler refah içinde, huzur, bereket, keyif, sevgi dolu bir hayat yaşayarak, istedikleri hayallerini kolaylıkla gerçekleştirerek tamamlamışlardır hayatlarını.

İşte bu eğitimin temeli de buna dayanıyor, evrenin dilini öğrenmeyi, evrensel yasaları farketmeyi ve onlarla uyumlu şekilde yaşayarak, istediğimiz hayatı keyif ve kolaylıkla yaşamaya dayanıyor.

“Kendi MARKANI Yarat” Eğitimi, toplam 3 modül ve bir yıla yakın süren bir eğitimdir.

1.Modül – Frekans

2.Modül – Enerji

3.Modül – Titreşim

üzerine kurulu olarak tasarlanmıştır.

Yoğun bilgi ve deneyim içeren bu eğitimin tüm modülleri birbirleriyle bağlantılı olduğu için, kendi üzerinde yoğun çalışmaya hazır olan ve bir yıl boyunca bu eğitim programının içerisinde olmayı seçen kişiler katılımcı olarak kabul edilmektedir.

Eğitim grubu özel bir grup olup, hem sosyal hayatında bir marka gibi fark yaratmak, ışıldamak, parlamak, hem de mevcut ya da yeni kuracağı işinde marka olmayı seçen kişilerden oluşmaktadır. Her geçen gün genişleyen bilinçleriyle, yükselen frekanslarıyla, yaşadıkları dünyayı bambaşka bir boyuttan deneyimlemeye başlamaktadırlar. Mucizelerin normal olması da tam bu noktada başlar.

Tüm eğitim online olarak tasarlanmıştır, haftada bir ders içeriği mevcut olup, aynı zamanda ödev-egzersizlerle sürekli bir çalışmayı içermektedir.

Derslerin kayıtları modül boyunca katılımcılara açık olacaktır.

2020 grubu 12 Şubat tarihinde başlayacak olup bu yıla ait kontenjan dolmuştur.

Not: Dahasına açılmayı seçenler, bu eğitimin devam programı olan “Ben MARKAyım” eğitimine devam etmektedirler, detaylar “Ben MARKAyım” linkindedir.

“Kendi Markanı Yarat” Eğitimi, Markalaşma Eğitim Programı’nın ilk yılını kapsamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir