YENİ DÜNYA’YA HAZIRLIK

Yeni dünyaya hazırlanmak isteyenler, buraya ❤️

Uzun zamandır çok önemli bir geçiş sürecindeyiz, ve tam da içinde bulunduğumuz dönem bu geçiş döneminin en hızlandığı zaman dilimini içeriyor. Bu geçiş dönemi kaçınılmazı getiriyor, her şey farklı bir gerçeklikte olmak üzere. Köprünün en inceldiği an’a geldik, aşağıya bakanlar düşecekler, köprüyü geçebilenler istediği yere odaklananlar olacak.

Frekansları anlamak, maskülen-feminen enerjiyi anlamlandırmak, görünenin arkasındakini görmek, duygu yönetimini yapmak, endişeye, korkuya kapılmadan deniz feneri gibi gücünde durarak ışığını yayabilmek çok daha önemli bir hale geldi.

Çocukluğumdan beri bu geçiş dönemine hazırlanan, zamanların ötesinden hatırladıklarımla, bilinç dönüşümüne rehberlik yapan ve bu geçiş döneminin rehberlerinden biri olarak, bu dönemi kolaylıkla geçirmeyi seçen kişiler için hazırladım bu çalışmayı.

Hem çok önemli bilgilerin aktarılacağı, hem de soru-cevap bölümümüzle interaktif olacak 4 canlı-online buluşmayı içeren, bu süreç boyunca egzersizlerin-pratiklerin yapılacağı, her gün birlikteymişiz gibi olacak olan grupların (Facebook, WhatsApp) olduğu, hayatı daha anlamlandırarak yaşamaya geçeceğin, hem ruhuna huzuru hissettirecek, hem de fiziksel dünyadaki yaratımlarını güzelleştirecek bir çalışma bu.

Hazırsan, teknik detaylar aşağıda yer alıyor;

*Ders tarihleri: 6-13-20-27 Nisan 2020

*Saat aralığı: 21:00-23:00

*Yer: Online Zoom konferans odası, kesin kayıt yapıldıktan sonra, odanın linki paylaşılacaktır.

*Ders kayıtları ertesi gün paylaşılacak olup, 2020’nin sonuna kadar tekrar izlenebilmesi için hesaplarda açık olacaktır.

*Ek çalışma; Facebook ve WhatsApp gruplarında günlük egzersizler paylaşılarak çalışma süreklilik içerecektir.

*İsteyenler için, kredi kartına taksit imkanı da bulunmaktadır. Havale/EFT ile ödemeler için ise, aşağıdaki formu doldurduğunda IBAN iletilecektir.

*Kredi kartıyla olan ödemeler için aşağıdaki linkten ödeme gerçekleştikten sonra, kaydın tamamlanması için aşağıdaki formun doldurularak iletilmesi gerekmektedir.

*Tüm çalışmanın toplam ücreti: 500-TL

“Yeni Dünya’ya Hazırlık” çalışmasına hoş geldin 🥰

Görüşmek üzere, kocaman sevgilerimle ❤️

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir