İyi ki VARIM (Özşefkat ve Özsevgi Çalışması)

Kendini “KENDİNE” adamaya hazır ve Eylül ayında 30 günlük muazzam bir kampta olmaya seçenler buraya gelin 🥰

Kendi “dış” dünyamızda her ne oluyorsa, bu tamamen kendi “iç” dünyamızın bir yansıması. İstediğimiz gibi dönüştürmek de yine kendi elimizde…

Bu dünya gezegenine geldiğimiz an’da ise bunu unutarak geldik. Başkalarının bizi onaylaması, sevmesi daha önemliymiş gibi anlayarak büyüdük. Yine sistem gereği de çoğunlukla kıyaslandık başkalarıyla. Ne yaparsak yapalım, kendimizi bir türlü tam olarak yeterli hissedemeden geçti yıllarımız. En büyük yargıcımız kendimiz olduk aslında bu süreçte. Tam da bunları, hatta bir kısmını bile hissediyorsan, ve artık değiştirmek için o muhteşem kapıdan geçmeyi seçiyorsan, bu kamp senin için, hazır mısın?

1 Eylül günü online-canlı olarak buluşuyoruz ve bu çalışmaya özel muazzam bir meditasyonla başlıyoruz. Hem konu anlatımının, hem de soru-cevap bölümümün olduğu, muhteşem bir başlangıç yapıyoruz. Hemen arkasından da 30 günlük kamp sürecimiz başlıyor. Her gün, benim rehberliğimde, bu çalışmaya özel egzersiz-pratikleriniz olacak, her biri muazzam farkındalık ve dönüşüm getirecek olan. Kampın bitiminde de tekrar online-canlı olarak buluşacağız, dönüşümlerinizi kutlamak için, bu kamp sürecine adanmışlıkla katılırsanız, dönüşümünüz kaçınılmaz olur.

Bu muazzam kampa katılmayı, tüm kalbinle, tüm benliğinle “İyi ki VARIM” demeyi, “KENDİNE” bu hediyeyi vermeyi seçiyorsan, aşağıdaki linkten kaydını yaptırabilirsin.

Yeni bir gerçekliğe geçmeyi seçenlerle buluşmak üzere, kocaman sevgilerimle ❤️

💻📱Tüm çalışmaları online yapıyoruz. Mekan sınırımız yok, nerden istersen katılabilirsin. Rahat ve sakin bir ortamda olması da verimli olması açısından çok önemli.

📆 1 Eylül – Salı – 21:00-23:30 (Canlı Ders)

📆 30 Gün – Kamp Süresi

📆 2 Ekim – Cuma – 21:00-23:30 (Kutlama)

🎈Tüm workshopun ücreti 350-TL

🌈Ödemeyi havale/EFT ya da kredi kartıyla yapabilirsiniz, kredi kartına taksit imkanı da bulunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir