Birlikte Çalışalım

İlişkiler-Özel Paket Seans

Bu sadece “İlişkiler” konusunda çalışmak isteyenlere özel bir paket seanstır. Tüm süreç boyunca sadece ilişkiler konusuna yoğunlaşmak isteyenler içindir.

Neden?

Hayatımızın temelini ilişkiler kapsar, hem kendimizle, hem de diğer bireylerle olan ilişkimiz ne kadar güzelse, hayat yolculuğumuz da o kadar keyifli hale gelir. Özellikle ilişkilere özel bu pakette, ilk seansta mevcut durumunun analizini yaptıktan sonra, eksikliği duyulan duygu üzerinde çalışıyoruz. Duygu yönetimi yapıldığında, ilişkilerde alma-verme dengesi olduğunda, ve kendi alanımızı korumayı öğrendiğimizde, ilişkilerimiz bambaşka bir boyuta taşınıyor.

Neyi değiştirir?

Hayatı yaşayışını güzelleştirir. Ruhsal doygunluğu sağlar. Güne huzurla uyanıp, günü bitirirken huzurla uyumasını sağlar. İlişkilerinde neyi neden yaptığını anladığında ve dönüştürmeyi seçtiğinde “gerçek” ilişkiler yaşamaya başlar. Yaşamından aldığı tat değişir.

Kendisini bulmaya, kendi olmaya, hem sosyal, hem romantik ilişkilerindeki tıkanıklarının sebeplerini keşfetmeye ve dönüştürmeye kararlı olanların katılabileceği özel bir çalışmadır.

Nasıl?

Her hafta yaşanılan farkındalıklar sonucunda egzersiz ve pratiklerle yolculuğun desteklemesi çok önemli. Bu çalışmada özellikle özşefkat, özsevgi ve özsaygı konuları üzerinde yoğunlaşarak ilerlenir.

Sen de kendi üzerinde adanmışlıkla çalışmaya hazırsan ve seçiyorsan gel. Ben yolu gösteririm, ama yürüyecek olan SENsin.

Ne zaman, nerde?

Kayıt esnasında belirlediğimiz gün ve saatte her hafta buluşuyoruz.

Seans süresi 60 dakikadır.

Bilginin bilince inmesi gerekli, bu da deneyimle olur, bu nedenle paket seanslar şeklinde yapıyoruz.

“İlişkiler” özel paket seansı 12 seansı içeriyor.

Tüm seansları online olarak yapıyoruz, dünyanın istediğin yerinde olabilirsin, seans esnasında rahat ve sessiz bir yerde olman yeterli.

Seçim sana ait, görüntülü ya da telefonla(sesli) yapabiliyoruz.

Ücret-Kayıt

Özel Paket seansın (12 seans) toplam ücreti 2600-TL’dir.

Banka havalesiyle ya da kredi kartı ile yapılabilir. Kredi kartına taksit imkanı da bulunuyor.

Kayıt için burcu@burcukorkut.com adresinden ulaşabilirsin.

Görüşmek üzere, kocaman sevgilerimle,