Birlikte Çalışalım

İş-Para-Kariyer-Özel Paket Seans

Bu sadece “İş/Para/Kariyer” konusunda çalışmak isteyenlere özel bir paket seanstır. Tüm süreç boyunca sadece bu konulara yoğunlaşmak isteyenler içindir.

Neden?

Günümüz dünyasında “para”, alma-verme dengesini sağlayan bir iletişim aracıdır özünde. Ancak, toplumsal inanışlar nedeniyle çok farklı anlamlar yüklendiğinden, kendimizden gereksiz yere uzaklaştırabiliyoruz. Yüklediğimiz anlam değiştiğinde yaşadığımız gerçeklik de değişir.

Aynı zamanda iş ve kariyer konularındaki kendilerine koydukları engelleri farketmek, gerçekten kendisine özgü yeteneklerini keşfetmek isteyen kişilere özel bir çalışmadır.

Neyi değiştirir?

Dış dünyamız, iç dünyamızın yansımasıdır. İç dünyasındaki kısıtlı inanışlarını dönüştüren kişi, gerçek bolluk ve bereketle buluşur. Ne istediğinde net olmayı sağlar. Netlik, istediğin gerçekliğin olmasının önünü açar.

Parayla ilişkisinde kendine koyduğu sınırlamaları keşfetmek, dönüştürmek, para bereketine kendini açmayı seçen kişilere özel bir çalışmadır.

Nasıl?

İlk seansta mevcut durumun, inanç kalıplarının analizini yapıyoruz. Ne istediğinde netleşmek için özel bir çalışma yapıyoruz. Her hafta bu doğrultuda egzersiz-pratiklerin de yapılması önemlidir.

Bu çalışmada özellikle, özdeğer, özgüven ve özsaygı konuları üzerinde yoğunlaşarak ilerlenir.

Sen de kendi üzerinde adanmışlıkla çalışmaya hazırsan ve seçiyorsan gel. Ben yolu gösteririm, ama yürüyecek olan SENsin.

Ne zaman, nerde?

Kayıt esnasında belirlediğimiz gün ve saatte her hafta buluşuyoruz.

Seans süresi 60 dakikadır.

Bilginin bilince inmesi gerekli, bu da deneyimle olur, bu nedenle paket seanslar şeklinde yapıyoruz.

“İş/Para/Kariyer” özel paket seansı 12 seansı içeriyor.

Tüm seansları online olarak yapıyoruz, dünyanın istediğin yerinde olabilirsin, seans esnasında rahat ve sessiz bir yerde olman yeterli.

Seçim sana ait, görüntülü ya da telefonla(sesli) yapabiliyoruz.

Ücret-Kayıt

Özel Paket seansın (12 seans) toplam ücreti 2600-TL’dir.

Banka havalesiyle ya da kredi kartı ile yapılabilir. Kredi kartına taksit imkanı da bulunuyor.

Kayıt için burcu@burcukorkut.com adresinden ulaşabilirsin.

Görüşmek üzere, kocaman sevgilerimle,