Birlikte Çalışalım

Adanmışlık Paket Seans

Farkındalık, neyi neden yaptığımızı, neden bu şekilde hissettiğimizi anlamlandırmak için ilk ve en önemli adımdır. Bizi yol ayrımına getirir, ya istediğimiz yoldan gideriz, ya da artık arkada yatan sebebini de bilerek eski gittiğimiz yoldan gitmeye devam ederiz.

Kendi başına çalışırken de bu farkındalıkları yakalamak pek kolay olmayabilir, aynı gözlük takan bir kişinin gözlüklerine alışıp gözlük taktığını unutması gibi. Bireysel seanslarımız tam da bu noktada önem kazanıyor. Kendine, ruhuna ayna tutmak ve kendi yolunda yürürken rehber olmak için. Yolu her daim kendimiz yürürüz, yolun nasıl yüründüğünü bilen rehberlerimiz olduğunda ise kolay ve zarifçe geçer yolculuğumuz.

Yıllardır, hatta tüm yaşam boyunca gelen döngüler ise, sadece bir farkındalıkla dönüşmeyebilir. Farkındalık en önemli adımdır, yolu yürümek ve istediğimiz gerçekliği oluşturmak ise adanmışlık ister. Tam da bu noktada, daha kalıcı dönüşümleri seçenler ve uzun soluklu benimle çalışmak isteyenler için, adanmışlık paketini ekledim.

Adanmışlık paketi 5 paketten oluşmaktadır ve adanmışlık paketi alındığı zaman da 1 paket hediye edilmektedir. Her paket 5 seansı içerdiğinden, hediye paket ile birlikte toplam 30 seansı içermektedir.

Seanslarımızın tamamı online olarak, haftada bir, başlangıçta belirlenen aynı gün ve saatte yapılmaktadır.

Seans süresi 60 dakikadır.

Hediye paket, 5 paketin tamamı bittikten sonra devreye girer.

Adanmışlık paketinin toplam ücreti 6000-TL’dir.

Tüm süreç ödev-egzersizlerle desteklenmektedir.

Kayıt için burcu@burcukorkut.com adresinden ulaşabilirsin.

Görüşmek üzere, kocaman sevgilerimle,